AKTUALNOŚCI

 

W celu poprawienia jakości wykonywanej usługi wprowadziłem (sierpień 2017 r.) do warsztatu najnowszą, dużą i jeszcze precyzyjniejszą maszynę szlifującą do ostrzenia ostrzy maszynek do strzyżenia (małe i duże, również te dla koni i bydła). 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z przyjemnością informuję, że w dniach w dniach 5 i 6 listopada 2011 r. odbyła się VIII edycja GROOMING WORKSHOP z udziałem od dawna zapowiadanej i oczekiwanej pani Kitty Ponnet, jednego z najbardziej liczących się groomerów Europy. Kitty zapoznała nas z techniką i tajnikami groomingu spanieli i setterów, a także grupy retrieverów. Naszą imprezę uświetnili swoją obecnością znana firma z branży groomerskiej, a sponsorem naszym była firma AESCULAP. Szczegóły na stronie informacyjnej: www.groomingworkshop.prohost.pl . Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału także w następnych imprezach.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkich moich Klientów - Groomerów oraz osoby odwiedzające moją stronę informuję, że byłem współorganizatorem wspanialej Imprezy Groomerskiej, która odbyła się dn. 2 i 3 kwietnia 2011. Było to seminarium i warsztaty poświęcone psom ras ozdobnych oraz wszystkim innym, których grooming wymaga cięcia nożyczkami - z udziałem zagranicznego mistrza groomingu Pani Corinny Verschuren z Belgii. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://groomingworkshop.prohost.pl/ w zakładce “Nasze imprezy”. 
     
   
 
licznik odwiedzin - 29494686        ACUTUS (od stycznia 2010) | mapa strony | © 2015
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS